Youtube Masası

Orkun Işıtmak, en iyi youtuber, kategorisinde altın kelebek, ödülünü aldı. Gelinlik resimlerini gördünüz mü? Türkiye gazetesi o resmi paylaşarak ödül verilmesini Rezalet olarak nitelendirdi. Deep Turkish Web uyuşturucuya özendirmekten göz altına alındı. Khontkar’ın Kime Ne? de dahil olmak üzere birçok şarkısı youtube türkiye’den yasaklandı.

Burry Soprano’nun seslendirdiği Mery Jane şarkısı da yasaklandı. Enes Batur Reynmen barıştı, enes reynmen’in teklifini kabul etti, 1 yıl sonra dövüşme sözü verdi – Instagram’a Enes Batur Gif’i geldi Youtube Rewind 2018 videosu yayınlandı. Videoda merakla beklenen pewdiepie ve logan paul yer almazken türk olarak yalnızca Enes Batur yer aldı. 10m dislike alırken 2018’in en beğenilmeyen videosu oldu.

Forbes’un yayınladığı verilere göre 2018 yılının en fazla gelir elde eden Youtuber’ı 22 milyon dolarlık kazanç ile 8 yaşındaki Ryan oldu. Yaklaşık 120 milyon tl Uras Benlioğlu “Önceden insanların kazancını sormak ayıptı, youtuber’ların kazançları neden bu kadar gündem oluyor bizden daha az izlenen televizyon ünlüleri bizden daha fazla kazanıyorlar, bu neden sorgulanmıyor” dedi. Logan Paul youtube beni sansürlüyor dedi. Youtube’un tv gibi sansür uyguladığını düşünüyor musunuz? Burak Güngör Erhan Nacar hakkında tüm gerçekler isimli video yayınladı.

 

Ne düşünüyosunuz? Deli Mi Ne en sevdiğiniz pirimci kim sorusuna Mustafa Ak Cevabını verdi Metin Uca, Youtube’da Sanayiciler kanalında her gün yayınlanan bir yarışma programı yaptı. Ben de konuk oldum. Bu videoların devamının gelmesini istiyorsanız “beğeni” ve “yorum” yapmayı unutmayın! Kanalıma “ABONE” olmayı ve bildirimlerin gelmesi için “ZİLİ” (🔔) açmayı unutmayın…

VİDEOYA GİT

Diğer Projeler

Diğer Projelere Göz at

Youtube

YOUTUBE PROJELERİ

Kışkırtıcı Sorular

YOUTUBE PROJELERİ

Mertcan Bahar & Deli Mi Ne ? Box Maçı

YOUTUBE PROJELERİ

Ev Yapma

YOUTUBE PROJELERİ